KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15893228
nr 1589 3228
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad. Blandteknik på duk, 28x36 cm, oramad
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:47:41
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)